piątek, 24 lipca 2015

Policjantom w Dniu Święta      Policjanci dziś świętowali. Należy mieć nadzieję, że święto stróży prawa uszanowali złodzieje i bandyci. Jeśli nie, to pewnie mieli dzisiaj nieco łatwiej.
 
     Władza wywierała zdecydowanie mniejszą presję. Na drogach też jakby mniej patroli. Taki trochę „easy day” dla wszelkiego rodzaju złoczyńców. Można zaryzykować twierdzenie, że to także ich święto. Na szczęście jutro wszystko wróci do normy. Wykrywalność z pewnością wzrośnie, a przestępcy będą ścigani jeszcze mocniej i wydajniej.
 
      Taki szczęśliwy dzień, jak ten dzisiejszy, nazwijmy go dniem ogólnego świętowania, zdarza się tylko jeden raz w roku. Podobno znane są nawet przypadki, że bardziej rozgarnięci przedstawiciele światka przestępczego, składali dzisiaj swoim aniołom stróżom życzenia. Nie dotyczy to wszystkich, lecz nieco bardziej przebiegłej i wyrafinowanej przestępczej awangardy. Tak czy owak wszystkiego najlepszego stróżom prawa! Spójrzcie na warunki pracy kolegów i koleżanek w Ugandzie i cieszcie się życiem.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz